Värsked tööpakkumised

Küünetehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188000

Tööpakkumise number

188000

Töö kirjeldus

Tropical Beauty Ilusalong Tartus Lõunakeskuses otsib oma nooruslikku kollektiivi küünetehnikut. Hea kui on oma klientuur.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane väljaõpe
• Proffesionaalsus ja korrektsus töös
• Hea suhtlemisoskus ja teenindusvalmidus
• Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• Soodsaid tingimusi ja meeldivat töökeskkonda
• Sõbralikke ja rõõmsameelseid kolleege
• Mitmeid soodustusi
• Tööd graafiku alusel

Lisainfo

Kui Sul on kõik need omadused, ootame Sind kandideerima meile küünetehnikuks. Kõigile vestlusel käinud kanditaatidele anname personaalse tagasiside.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2009

Tropical Beauty Ilusalong pakub oma klientidele kosmeetiku-, massööri-,küünetehnikuteenuseid. Lisaks pakume võimalust päevitada erinevates solaariumites, nautida tervisekapsleid ning pakume lõõgastavat hüdromassaaži. Oleme Bruno Vassari esindussalong Eestis.