Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51830

Küünetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pakkuda kliendile nii kangas- kui geelküünte paigaldamise teenust, hoolduse teostamist, maniküüri. Kasuks tuleb oskus teostada maalinguid ja parafiinihooldust kätele.

Ootused kandidaadile

Küünetehnikult ootame professionaalseid oskusi maniküüri, kangas- ja geelküünte paigaldamise ja hoolduse teostamise osas. Kasuks tuleb eelnev töökogemus ja oma klientuur. Eeldame vene keele oskust suhtlustasandil. Positiivne on igasugune lisakoolitus ja -oskused.

Pakume kaasaegseid töötingimusi - imuriga laud ja oma nurk lahtikäiva aknaga, hea ventilatsioon, värske remont ja hubane salongisisustus, administraator, lastenurk , head palgatingimused (võimalik lepinguline töö), tasuta parkimine maja ees, bussipeatus 50m.

Lisainfo

Kandideerida saab nii läbi CvKeskuse kui ka saates Cv info@ilupesa.ee

Tööpakkumise number
#51830

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
21. september 2005

Ilupesa on kaasaegne ilusalong Nõmme südames Vabaduse pst. ääres. Oleme tugevalt püsikliendile orienteeritud ilusalong ning paneme suurt rõhku väga heale teenindusele ning kliendikesksusele, personaalsele lähenemisele. Eesmärgiks peame pakkuda kliendile enamat, kui ta eeldab ja ootab.

Vaata rohkem

Küünetehnik