Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143901

Küünetehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteetse teenuse pakkumine meeldivatele klientidele... ja muidugi oma tahtmine arenemiseks...

Ootused kandidaadile

Kui sa oled rõõmsameelne, töökas ja sõbralik, siis võta julgesti ühendust meie juhatajaga või saada oma CV ja võtame Teiega ise ühendust.
Lugupidamisega, Teie SPA PARADIIS.

head töökohta, vajalikke materjale, arenemisvõimalusi, lisakoolitusi, ilusat töövormi, tööd graafiku alusel.

Lisainfo

Avatud: Esmaspäev-Reede 10.00-20.00
Laupäev 11.00-18.00

Asukoht: Tallinna kesklinnas aadressil J. Vilmsi 32, Narva mnt. Ballys kasiino ja Gonsiori tänava Elisa peakontori vahel. Maja taga on tasuta parkimisvõimalus.

Kõik hooldused meie salongis on põhjalikud, tooted kvaliteetsed ja meeldiva aroomiga. Igale kliendile leiame sobiva hoolduse.
Kvaliteeti kinnitame võitudega kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel.

Tööpakkumise number
#143901

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
10. märts 2008

Detsembris 2006 avas uksed uus hubane ilukeskus SPA PARADIIS.
Asume Tallinna kesklinnas, vaikses ja privaatses linnaosas, tasuta parkimisega.

Vaata rohkem

Küünetehnik