Värsked tööpakkumised

Küünetehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 171787

Tööpakkumise number

171787

Töö kirjeldus

Otsime seoses töömahu suurenemisega küünetehnikute koolitust läbinud ning töökogemust omavat rõõmsameelset inimest, kelle ülesandeks on küünte ehitamine geeli meetodil, maniküür, küüntemalingud ja muu küünestuudio tööga seonduv

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame soomekeele valdamist, koolitust ning samuti varasemat töökogemust antud ametialal ning ettevõtlikust ja oma algatusvõimet.

Abistame elukoha leidmisega, pakume võimalust end arendada naaberriigis ning konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kui Sina oled julge pealehakkamise ning rõõmsa ellusuhtumisega naine või miks mitte mees, kes valdab soome keelt, siis Oledki just inimene, keda ootame oma meeldiva rahvusvahelise kollektiiviga liituma!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2009

Tööjõu rendiga tegelev ettevõte Kilttoni OÜ on asutamisest alates seadnud ettevõtte tegevusele kõrgeid eetilisi printsiipe ning kvaliteedi ja kompetentsi nõuet.
Firma asub Tallinnas ning selle soomlastest omanikud on antud valdkonnas pika töökogemusega.
Meie eesmärk on olla parimaks koostööpartneriks oma Kliendist ettevõtetele, keda aitame töötajate leidmisega. Lisaks aitame intervjuude ja töötajate testimisega, pikkade töösuhete loomisega ning kõiges muus, mis seotud personali värbamise ning haldamisega.
Tulevikus tahame olla soosituim ettevõte, kuhu tööotsijad tulevad, et leida tööd välismaal. Meie motoks on leida Klientidele sobivad töötajad ja samas pakkuda töötajatele pikka ja usaldusväärset töösuhet.