Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179211

Küünetehnik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Geelküünte teostamine.Kliendi käte-ja jalgade eest hoolitsuste teostamine. Kliendi nõustamine temale sobivate vahendite valikul ja kasutamisel.

Ootused kandidaadile

  • Haridus: kesk
  • Omandatud eriala: erialane ettevalmistus
  • Ametialane töökogemus: vähemalt 1 aasta
  • Arvutikasutamisoskus: ei ole nõutud
  • Keeleoskus: hea eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

  • Isiksuseomadused: hea suhtlemisoskus, sõbralikkus, kohusetundlikkus, tähelepanelikkus, ausus, empaatiavõime, meeskonnatööoskus, pingetaluvus, koostöövalmidus.

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada omanäolises ja eksklusiivses spaas
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#179211
Küünetehnik