Värsked tööpakkumised

Küünetehnik / Ilukonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239682

Tööpakkumise number

239682

Töö kirjeldus

Sinu tööks on pakkuda klientidele parimaid hooldusi kätele, nõustada ja abistada kliente toodete ostuvaliku tegemisel.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui:
- omad vastavat erialast diplomit
- omad praktilist töökogemust küünetehnikuna
- oled hea suhtleja
- pead tähtsaks töö kvaliteeti ja kliendi rahulolu

- pakume kaasaegset töökeskkonda Tallinna suurima külastatavusega kaubanduskeskuses
- täistööaega graafiku alusel
- firmasisest arenguvõimalust
- koolitusi
- töötulemustele orienteeritud tasustamissüsteemi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011

Pariis Vee AS on aastast 1991 jae- ja hulgikaubandusega tegelev ettevõte. Maaletoodavate kaubamärkide hulgas on sellised maailmakuulsad nimed nagu Versace, Moscino, Salvador Dali, John Richmond, Darphin, Esthederm, Phytomer, Matis, Equavie, Fleur's, Talika, Velds, Collistar, Acca Kappa ja OPI.