Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517465

Kuuma köögi KOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Frenchy otsib kogemustega kokka, kes saab hakkama külmade ja ka kuumade roogade valmistamisega! Kuuma köögi kokalt ootame häid kulinaarseid oskusi ja loomingulisust, et säilitada ja suurendada klientide rahulolu. Võimet kiiresti õppida ja tegutseda!

Ettevalmistuste tegemine ja roogade väljapanek õpetuse järgi.

Ootused kandidaadile

- Omab kuuma köögi kogemust
- Hea arusaam erinevatest toiduvalmistamise meetoditest, toorainest, tööristadest ja töökorraldusest köögis
- Täpsus ja kiirus toidu valmistamisel

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja meeldivat rõõmsameelset kollektiivi
- Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
- Head keelepraktikat

Tööpakkumise number
#517465

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. märts 2018
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2018

Frenchy on prantsuse Brasserie, mis asub Telliskivi Loomelinnakus ja pakub tükikest Prantsusmaast. Kokku on sobitatud kohalik ja pransusepärane – juustud, liha, delikatessid jne. Joogivalikuga tegeleb Gautier, kes teeb koostööd väikeste tootjatega Prantsusmaalt ja Belgiast ning oskab hästi soovitada Frenchy valikus olevaid jooke toidu juurde.

Vaata rohkem