Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63031

Kuulutuste vastuvõtja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kuulutuste vastuvõtmine ning sisestamine andmebaasi
  • klientide nõustamine ja info edastamine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea eesti ja vene keele oskus
  • väga hea masinakirjaoskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • hea pingetaluvus

  • huvitavat ja mitmekesist tööd Eesti Meedia kontserni ettevõttes
  • meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda Tallinna südalinnas

Lisainfo

Kui Sulle sobib igapäevane töö kontoris arvuti taga, oled positiivse ellusuhtumisega ning rõõmsameelne, Sulle meeldib suhelda ning Sul on lai silmaring, on töö meie juures just see, mida otsid!

Tööpakkumise number
#63031