Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #371175

Küttesüsteemide- ja kliimaseadmete paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliimaseademete- ja küttesüsteemide paigaldamine.

Ootused kandidaadile

Kui oled:

  • Positiivse suhtumisega
  • Meeldib inimestega suhelda
  • Oled hea analüütilise mõtlemisega, kohusetundlik ja õppimisvõimega
  • Hea pingetaluvusega
  • Kui sulle meeldib teha füüsilist tööd
  • Omad autojuhilube

Kasuks tuleb inglise – ja vene keele oskus suhtlustasandil ning varasem kokkupuude külmaseadmetega.

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja kaasaegset töökeskkonda

  • Vaheldusrikast tööd
  • Arenemisvõimalusi
  • Konkurentsivõimelist töö tasu
  • Koolitusi ja põhjalikku juhendamist
  • Häid ja kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#371175