Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68330

Küttegaasiohutuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

küttegaasiohutuse järelevalve

Ootused kandidaadile

kõrgharidus (soovitavalt tehnika- või tootmistehnoloogiaalane) või selle omandamine (diplomini mitte üle ühe aasta)võimalikult ulatuslik keeleoskus: väga hea eesti keel, inglise keel kõnes ja kirjas, soovitavalt vene ja soome keele oskus arvutikasutuse oskused suhtlemisoskus ja -tahe

kaasaegset töökeskkonda pika ajalooga valitsusasutusesarenguvõimelist meeskondaerialaste ja (rahvusvahelise) koostöö alaste kogemuste omandamise võimalust
võimalust asjalike ideede rakendamiseks töötasu olenevalt töötulemustest

Tööpakkumise number
#68330

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
25. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
25. mai 2006

Riikliku ohutusalase järelevalve ja ohutusalase arendusega tegelev valitsusasutus

Vaata rohkem