Töö kirjeldus

Otsime Tallinna ja Tartu piirkondadesse hooldusspetsialiste, kelle ülesanneteks on hoonete kütte- , ventilatsiooni ja jahutussüsteemide regulaarsete hoolduste teostamine ja rikete kõrvaldamine .

Ootused kandidaadile

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus hoone tehnosüsteemide (küte, ventilatsioon, jahutus,hooneautomaatika) hooldamisel

  • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas

  • Autojuhiload B

  • Hea arvutioskus

  • Viisakus ja hea suhtlemisoskus

  • Iseseisva töö oskus

  • Kohusetundlikkus ja ausus

  • Kasuks tuleb erialane haridus

  • Kasuks tulevad teadmised elektri- ja teiste tehnosüsteemide vallas ning hooneautomaatika tundmine

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka

  • Kindlat töökohta ja mitmekesist tööd

  • Koolitusi ning arenemisvõimalusi

  • Häid töötingimusi ning töövahendeid

Tööpakkumise number
#676162

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
13. november 2020
Kütte, ventilatsiooni , jahutuse hooldusspetsialist Kütte, ventilatsiooni , jahutuse hooldusspetsialist

Ecomatic AS

Ecomatic AS
AS Ecomatic on Eesti juhtivaid ettevõtteid hooneautomaatika süsteemide müügi ja projekteerimise alal. Toetudes oma pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda kliendile alati parimat võimalikku kvaliteeti. Ecomatic AS pakub oma klientidele koostöös rahvusvaheliselt tunnustatud partneritega täislahendusi: tehnosüsteemide projekteerimist, paigaldust ja hooldust. Pakume oma klientidele, töötajatele ning koostööpartneritele usaldusväärset ja püsivat koostööd.

Vaata rohkem

Kütte, ventilatsiooni , jahutuse hooldusspetsialist