Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #651819
Kaugtöö võimalus

KÜTTE – JA VENTILATSIOONI INSENER-PROJEKTEERIJA

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Tööülesanded: kütte- ja ventilatsioonisüsteemide projektide koostamine kõikides projektistaadiumites

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

omab erialast kõrgharidust ja soovitavalt ka varasemat töökogemust;

omab põhjalikke erialaseid teadmisi, head joonestus- ja suurepärast arvutioskust (sh mudelprojekteerimises);

on aus, kohusetundlik, kõrge enesedistsipliiniga, sõbralik ja positiivse ellusuhtumisega, valmis meeskonnatööks;

omab eesti kirjakeele oskust dokumentide täitmiseks vajalikul määral.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

töökohta inspireerivas kontoris, väga häid töövahendeid;

paindlikku tööaega, osaliselt ka kaugtöövõimalust;

põhi-ja tulemustasu ning boonussüsteemi;

kokkuhoidvat ja sõbralikku meeskonda;

parkimiskohta ja sporditegevuse kulude hüvitamist.

Tööpakkumise number
#651819

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
27. mai 2020

Aatom Projekt on projekteerimisbüroo, mida iseloomustavad kohusetundlikkus ning lubadustest kinnipidamine. Soovime pakkuda oma klientidele kompetentset ja efektiivset teenust.

Vaata rohkem