Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69453

Kutseõpetajad

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Kutsehariduskeskus võtab alates 2006/2007 õppeaastast tööle järgmised kutseõpetajad:

  • keevituse eriala
  • autode ja masinate remondi eriala
  • mehhatroonika eriala (osalise koormusega)
  • majutusteenindus eriala
  • liha ja aedvilja töötlemise tehnoloogia (osalise koormusega asenduskoht)
  • puidu eriala
  • ehituse eriala
  • infotehnoloogia eriala (programmeerimine ja riistvara; multimeedia ja esitlusgraafika, foto- ja videotöötlus, operatsioonisüsteemid)

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame kvalifikatsiooninõuetele vastavust.

Kutseõpetaja kvalifikatsiooninõuded:

  • kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal või
  • kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal ja läbitud 320-tunnine kutsepedagoogika

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Konkursist osavõtuks vajalikud dokumendid:

  • kirjalik avaldus
  • ametikäigu kirjeldus
  • haridust tõendavate dokumentide koopiad
  • isikut tõendava dokumendi koopia
  • tööraamatu koopia

Avaldus koos vajalike dokumentide koopiatega saata hiljemalt 25. juuniks 2006 aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga "Konkurss". Sobivate kandidaatidega võtmae ühendust hiljemalt 7. juuliks 2006.

Tööpakkumise number
#69453