Värsked tööpakkumised

Kutseõpetajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45459

Tööpakkumise number

45459

Töö kirjeldus

Tartu Kutsehariduskeskus võtab alates 01.09.2005.a. tööle

järgmised kutseõpetajad:

  • Puidu eriala
  • Ehituse eriala
  • Lukksepa eriala
  • Metallitöö eriala
  • Autode ja masinate remondi eriala
  • Mehhatroonika
  • Toiduainete tehnoloogia ( lihatoodete tehnoloogia)
  • Toiduainete tehnoloogia ( piimatoodete tehnoloogia)
  • Toiduainete tehnoloogia ( aedviljatoodete tehnoloogia)
  • Pagar- kondiitri eriala
  • Infotehnoloogia ( arvutivõrgud/CISCO)
  • Hotelliteeninduse eriala (osaline koormus)
  • Turismikorralduse eriala (osaline koormus)
  • Kaubanduse eriala (osaline koormus)

Kutseõpetaja ametikoha eesmärk on oma eri- või ametialal luua tingimused teadmiste ja oskuste omandamiseks, kujundada õpilases positiivset eluhoiakut, õpimotivatsiooni ja arendada õpioskusi.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame

  • kõrg- või keskeriharidust õpetatavas ainevaldkonnas
  • läbitud kutsepedagoogika kursust (või valmisolek kursuse läbimiseks)
  • erialast töökogemust

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 10.06. 2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“ või e-kirjaga info@khk.tartu.ee
Informatsioon telefonil 736 1862 või Evrika.Zirk@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
10. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
17. mai 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 280 töötajat ning tasemekoolituses 3000 õpilast.