Värsked tööpakkumised

Kutseõpetajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39263

Tööpakkumise number

39263

Töö kirjeldus

Võtame tööle :

• ehitusviimistluse eriala kutseõpetaja
• tisleri eriala kutseõpetaja
• aedvilja toodete tehnoloogia kutseõpetaja

Nõudmised kandidaadile

Kutseõpetaja kvalifikatsiooninõuded (Haridusministri 26.08.2002.a. määrus nr 65):

• kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal või
• kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal ja läbitud 320-tunnine kutsepedagoogika kursus või
• kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž ja jätkuv erialane töö õpetataval kutse-, eri- või ametialal.

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd arenevas organisatsioonis.

Lisainfo

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 21.01.2005.a. aadressil Kopli 1, Tartu 50115 märgusõnaga „Konkurss“ või e-kirjaga info@khk.tartu.ee
Informatsioon telefonil 736 1862 või Evrika.Zirk@raad.tartu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2005

Tartu Kutsehariduskeskus on Lõuna-Eesti suurim kutse- ja täiendõppekeskus.
Meie missiooniks on pakkuda õppijatele parimaid võimalusi isiksuse arenguks ja edukaks toimetulekuks läbi elukestva õppe.

Tartu Kutsehariduskeskuses on 250 töötajat ning tasemekoolituses 2200 õpilast.