https://www.cvkeskus.ee/546762

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546762

Tööpakkumise number

546762

Töö kirjeldus

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool võtab tööle kutseõpetajad järgmistele erialadele:
1) metallilõikepinkidel töötaja tase 4
2) metallilõikepinkidel töötaja tase 5
Kutseõpetaja vastutab teooria-, praktika- ja iseseisva õppetundide ettevalmistamise ja läbiviimise eest ning tööga kaasneva dokumentatsiooni täitmise eest.
Töö võib olla osakoormusega nt kindla õpiväljundi või mooduli õpetamiseks või täiskoormusega täiskutse kompetentside olemasolul.
Õppetöö toimub koolis kahes vahetuses ning eesti- ja vene keeles.


Nõudmised kandidaadile

Vähemalt kutsekeskharidus õpetataval erialal või vastav kutse.
Kutseõpetaja erialased kompetentsid peavad vastama kutsestandardi nõuetele (vt www.kutsekoda.ee) täiskutse või osakutse mahus.
Metallilõikepinkidel töötaja õpetaja (vajalikud on treiali ja freesija kompetentsid).
Hea suhtlemisoskus.
Arvuti kasutamise oskus.
Riigikeele oskus vähemalt B2 tasemel.
Vene keele oskus .


Ettevõte pakub

Tähtajatut töölepingut rohkete tööalaste väljakutsetega.
Võimalusi erialaste kompetentside arendamiseks.
Häid töö- ja olmetingimusi.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav kutseõppeasutus.

Koolis õpib 2015/2016. õppeaastal ca 750 õpilast 20 erialal. Päevasel ajal õpivad põhihariduse baasil õppijad ning õpilased põhikoolist ja gümnaasiumist. Õhtusel ajal õpivad keskhariduse baasil õppijad. Õppekeeleks on vene ja eesti keel.

Aastatel 2012-2015. aastal renoveeriti kõik töökojad ning need on nüüd sisustatud kaasaegsete seadmete ja töövahenditega. Koolil on renoveeritud ka teoreetilise õppetöö klassid, spordisaal, aula, infokeskus jm. Kaasaegsed õppe- ja puhkeruumid loovad parema õpimotivatsiooni ja hea töise õhkkonna.

Otsime oma meeskonda professionaalseid ja ettevõtlikke kutseõpetajaid, kellel on huvi töötada noortega ning neile edasi anda oma teadmisi ja oskusi.

Igal aastal on meile tööle tulnud noori ja hakkajaid erialaspetsialiste, kelle sõnul:
„Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis on kaaseaegsed töötingimused, abivalmis ja sõbralik kollektiiv ning väga head võimalused enesearendamiseks!“

Töötajad toovad kooli tugevustena välja projektides (k.a rahvusvahelistes) osalemise võimalused, vaheldusrikka töö, pika puhkuse suvel ning stabiilsuse töös.

Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool viib läbi täiskasvanutele täiend- ja ümberõpet. Korraldame kvaliteetseid koolitusi ettevõtete töötajatele, eraklientidele, Töötukassa klientidele lähtuvalt nende koolitusvajadusest ja tööturu nõudlusest. Täiskasvanute täiendkoolitusi viivad läbi meie professionaalsed kutseõpetajad, kellele pakub selline võimalus vaheldust igapäevatööle ning täiendavat sissetulekut.

Ainukese koolina vabariigis on kool sertifitseeritud keevituse valdkonna koolituse läbiviimise alal ning omab eurokeevitussertifikaatide väljaandmise õigust, lähtudes eeskirjadest DVS 1191 ja DVS 1192. Koolil on vabariigis parimad torutööde õpetamise tingimused.

Oleme kindlad, et Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool on arenev ja jätkusuutlik organisatsioon!