Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178273

Kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Kopli Ametikool otsib oma meeldivasse kollektiivi kodumajanduse eriala toitlustuse/puhastusteenuse kutseõpetajat erivajadustega õpilastele.

Ootused kandidaadile

*kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-, eri- või ametialal või
*kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž õpetataval kutse-,eri- või ametialal ja läbitud 320- tunnine kutsepedagoogika kursus või
*kõrg- või keskeriharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaž ja jätkuv erialane töö õpetataval kutse,. eri- või ametialal.
*eesti ja vene keele oskus
*soovitav eelnev töökogemus vaimupuuetega noortega

Ettevõte pakub

pedagoogilist täiendkoolitust
aktiivset erialast tööd
aktiivset kollektiivi
enesetäiendamist
hea töö eest head palka

Lisainfo

Lisainfo kodumajanduse õppesuunajuhilt Irina Kaldelt tel. 50 899 25

Tööpakkumise number
#178273