Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436895

Kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mehaanika ja metallitöötluse erialade õppekavade (Keevitaja, Arvjuhtimisega
APJ metallilõikepinkide operaator)) nõuetele vastava õppeprotsessi
planeerimine ja läbiviimine.
  • Õppijate juhendamine eriala õpet toetavate toodete valmistamisel ja
teenuste osutamisel.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või keskeriharidus õpetatavas valdkonnas.
  • Pedagoogiline ettevalmistus taseme- või täiendõppes.
  • Erialane töökogemus.
  • Eesti keele ja vene keele oskus B2.
  • Meeskonnatöö oskus, suhtlemisoskus.
  • Ennastjuhtivas, ettevõtlikkus, vastutustunne, enesekindlus, loomingulisus,
tolerantsus, empaatiavõime, ausus ja positiivsus.
  • Valmidus tööks erinevatel õppekohtadel (Narva, Sillamäe, Jõhvi).

  • Huvitavad ja mitmekesist tööd kaasaegses töökeskkonnas ühinenud Ida-
Virumaa Kutsehariduskeskuses, peamise töökohaga Narva õppekeskuses.
  • Enesearendamise ja täienduskoolituse võimalusi;
  • Töötasu alates 958 eurot kuus;
  • Põhiipuhkus 56 kalendripäeva.

Tööpakkumise number
#436895

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 958 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem