https://www.cvkeskus.ee/185218

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kutseõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185218

Tööpakkumise number

185218

Töö kirjeldus

Ehituseriala kutseõpetaja ametikoht : auditoorse õppe, laboratoorsete tööde ja erialase praktika läbiviimine Ametikooli ehituserialadel õppivatele õpilastele. Õppeained : tasandustööd, maalritööd, rullmaterjalide paigaldamine, katusetööd, renoveerimise alused, müüritööd, betoonitööd, potsepatööd.


Nõudmised kandidaadile

• Kutsepedagoogiline või muu pedagoogiline kõrgharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas ja vähemalt kolmeaastane erialase töö staaz´õpetataval kutse-, eri- või ametialal VÕI
• Kõrg- või keskharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaź õpetataval kutse-, eri- või ametialal ja läbitud 320 tunnine kutsepedagoogika kursus VÕI
• Kõrg- või keskharidus õpetatavate õppekavade valdkonnas, vähemalt kolmeaastane erialase töö staaź ja jätkuv erialane töö õpetataval kutse-, eri- või ametialal.

Tahet, teadmisi ja oskusi õpilaste õpetamiseks, loovust, huumorimeelt, ausust, omaalgatust, eetilist käitumist, lojaalsust. Kasuks tuleb hea inglise keele oskus, valmisolek meeskonnatööks.


Ettevõte pakub

Sõbralikku töökollektiivi, loomingulisust, konkurentsivõimelist töötasu, erialaseid- ja pedagoogilisi enesetäiendusvõimalusi nii Eestis kui välisriikides, osalemist projektides. Kaasaja nõuetele vastavat töökeskkonda alates 2011/2012 õppeaastast (hetkel toimub õppetöökodade uusehitus, 2010/2012 - peamaja ja auditoorsete õpperuumide renoveerimine).


Lisainfo

Ehituseriala kutseõpetaja töötab puidu- ja ehitusosakonnas, osakonnajuhataja alluvuses. Täiendavat lisainfot on võimalik saada ka antud osakonnajuhatajalt Olev Metsiselt (vt. Rakvere Ametikooli koduleheküljel olevat informatsiooni).


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. november 2009
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2009
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Ametikool, kus õpetatakse põhikooli baasil 12. erialal- kokk, tisler, kivi - ja betoonkonstruktsioonide ehitaja, ehitusviimistleja, ehituspuusepp, keskkonnatehnikalukksepp, koostelukksepp, keevitaja, autotehnik, pagar-kondiiter, maaturismiteenindaja, tarkvara ja andmebaaside haldus. Keskhariduse järgne kutseõpe 4. erial- hotelliteenindaja, veoautojuht, autotehnik, autodiagnostik. Põhihariduse nõudeta kutseõpe 1. erialal - autohooldusspetsialist. Õpilasi ligi 1000. Koolil on ühiselamu.