Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #328461

KUTSEKVALIFIKATSIOONIGA ÜLDEHITUSE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevates ehitusprojektides osalemine

Ootused kandidaadile

nõutud Kutsekoja poolt aktsepteeritud kutseharidus ehituse erialal
nõutav MTR registeerimise võimalus

Ettevõte pakub

töötasu ja tööaeg kokkuleppel

Lisainfo

Kui tunned huvi antud pakkumise kohta, saada julgelt oma cv. Võtame Sinuga ühendust ja kõikidest detailidest saame rääkida juba töövestlusel!

Tööpakkumise number
#328461

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2013

Personaliotsinguettevõtte STAFF CONSULTING OÜ kliendiks on ehitusettevõte kes otsib enda meeskonda uut liiget.

Vaata rohkem