Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143048

Kutsehariduse osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma meeskonda ootame oma ala tundvat spetsialisti, kes juhib kutsehariduse osakonda. Vastutab kutsehariduse õppekavade, õppetöö, õppekavade arenduse, uute õppekavade väljatöötamise, eelkutseõppe korraldamise ning õppejõudude arenduskava eest.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • õpetamise ning juhendamise kogemus
  • väga hea eesti keele oskus
  • inglise, vene ning veel ühe võõrkeele (soovitavalt soome keele) oskus tööalase suhtlemise tasemel
  • juhtimiskogemus
  • rakenduskõrgkooli tööd reguleerivate õigusaktide tundmine
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus, aktiivsus, omaalgatuslikkus, initsiatiivikus, korrektsus töös
  • info adekvaatse, õigeaegse, täpse ja arusaadava edastamise ja tagasiside andmise oskus
  • arvuti kasutamise oskus MS Office
  • valmisolek kuni 30 minutiliseks näidisloenguks eesti keeles

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • arenemis- ja õppimisvõimalusi
  • aktiivseid eneseteostamise võimalusi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda

Lisainfo

Kandideerijal palume esitada kirjalikult konkursikomisjonile järgmised dokumendid aadressile Kännu 67, 13418 Tallinn (märgusõna "Konkurss"):
1) avaldus;
2) curriculum vitae;
3) teadus- või kutsekraadi või kõrgharidust tõendava dokumendi koopia;
4) kandidaadi soovil muud tema poolt oluliseks peetavad dokumendid.

Tööpakkumise number
#143048

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
3. märts 2008

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli missioon on pakkuda rahvusvaheliselt tunnustatud rakenduskõrgkoolina õppijatele kvaliteetset tervishoiu-, teenindus- ja sotsiaalalast kõrg- ja kutsekeskharidust, tööalast koolitust ning arendada rakendusuuringute ja rahvusvahelistumise kaudu õpetatavaid erialasid.

Vaata rohkem