Värsked tööpakkumised

Küsitlejad-andmekogujad Ida-Harjumaal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398813

Tööpakkumise number

398813

Töö kirjeldus

Seoses töökoormuse suurenemisega võtame tööle küsitlejaid Harjumaale eelistavalt Kose-Kehra-Raasiku piirkonda.
• Küsitlus toimub vastajate kodudes vastavalt etteantud aadressidele;
• võimalus töötada kodulähedases piirkonnas;
• võimalik oma tööaega ja -koormust ise reguleerida;
• küsitleda saab nt peale põhitööd kl 17.00-21.00 ja/või puhkepäevadel;
• küsitlust viiakse läbi TNS Emori tahvelarvutiga;
• töö on käsunduslepingu alusel.

Nõudmised kandidaadile

Pakume osakoormusega koostööd vastavalt soovile kas pideva tööna või perioodiks oktoober-detsember. Sobivalt kandidaadilt ootame:
• head suhtlusoskust;
• kohusetunnet ja iseseisvat aja planeerimise oskust;
• täpsust ja eesmärgi seadmist;
• usaldusväärset ja korrektset välimust;
• soovi suhelda ja kontakti luua erinevate inimestega;
• arvutioskust tavakasutaja tasemel;
• auto kasutamise võimalust;

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:
• sissetulekut vastavalt töökoormusele;
• sõidukulude kompensatsiooni;
• 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
• vajalikku väljaõpet küsitlustööks
• supervisiooni kogenud küsitleja juhendamisel.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2015

TNS Emor on rahvusvaheline 25aastase kogemusega turundusteabe ja uuringuteenuste pakkuja. TNS Emori emafirmad Kantar ja TNS tegutsevad enam kui 80 riigis. Emoris töötab 150 küsitlejat-intervjueerijat, kellest 40% on küsitlustööd teinud üle 5 aasta.