Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200060

Küsitleja Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles;
  • tööpiirkonnaks on Viljandi ja selle lähimad vallad;
  • tööaeg ja - koormus on paindlikud;
  • küsitlus toimub peamiselt tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel; maakonnas ka nädala sees päevasel ajal;
  • töö on stabiilne ja tagab igakuise (lisa)sissetuleku.

Ootused kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:

  • on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
  • kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
  • on valmis erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
  • omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel - küsitlemine toimub Emori sülearvutiga;
  • saab hakkama nii eesti kui vene keeles suhtlemise ja teksti lugemisega;
  • kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus ning paindlikkus ja empaatiavõime suhtlussituatsioonides;
  • eelistatud on auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:

  • vajaliku väljaõppe küsitlustööks;
  • 24 h küsitlusabi tugitelefoni;
  • sõidukulude kompenseerimist;
  • positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
  • osavõtuvõimalust firmaüritustest, suhtluskoolitustest.

Tööpakkumise number
#200060