Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200060

Küsitleja Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles;
  • tööpiirkonnaks on Viljandi ja selle lähimad vallad;
  • tööaeg ja - koormus on paindlikud;
  • küsitlus toimub peamiselt tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel; maakonnas ka nädala sees päevasel ajal;
  • töö on stabiilne ja tagab igakuise (lisa)sissetuleku.

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:

  • on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
  • kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
  • on valmis erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
  • omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel - küsitlemine toimub Emori sülearvutiga;
  • saab hakkama nii eesti kui vene keeles suhtlemise ja teksti lugemisega;
  • kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus ning paindlikkus ja empaatiavõime suhtlussituatsioonides;
  • eelistatud on auto kasutamise võimalus.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:

  • vajaliku väljaõppe küsitlustööks;
  • 24 h küsitlusabi tugitelefoni;
  • sõidukulude kompenseerimist;
  • positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
  • osavõtuvõimalust firmaüritustest, suhtluskoolitustest.

Tööpakkumise number
#200060

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
24. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude mahust

AS Emor on 19-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. Alates 2001. aasta algusest kuulub Emor üleilmsesse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd. TNS Group Holdings Ltd on osa Kantar Group `st, mis on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.
AS Emori missioon on pakkuda partneritele usaldusväärset turundusinfot, ideid ja lahendusi ning toetada neid asjatundlike nõuannetega. Osaleme aktiivselt turunduse valdkonna ja uuringutööstuse edendamisel.

Emoris töötab 80 uuringute korraldamise, koordineerimise, andmetöötluse ja kvaliteedikontrolli spetsialisti ning 120 küsitlustööd läbiviivat inimest üle Eesti.

Vaata rohkem