Värsked tööpakkumised

Küsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 463918

Tööpakkumise number

463918

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on autotarvikuid ja -varuosi müüv kauplus AUTOMAAILM.

Pakume iganädalast (teisipäev või kolmapäev) telefonitööd kella 10-16, julgele ja suhtlemist nautivale kliendiküsitlejale.

Igapäevatöö on:
*kliendirahulolu küsitluse läbiviimine telefonitsi etteantud küsimuste alusel
*dokumentatsiooni haldus

Nõudmised kandidaadile

* väga hea keelekasutus
* julgus ja tahe pidevaks suhtlemiseks
* rutiinitaluvus ja hea huumorimeel
* eelnev telefonitöö kogemus annab kandideerimisel eelise

Ettevõte pakub

* tööd iga nädala ühel päeval kuni suve lõpuni
* kindlat päevapalka - 25.- eurot päev (bruto)

Lisainfo

Tiina Siilivask telef. 5233687

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. märts 2017
Kuulutus sisestati:
13. märts 2017

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.