Värsked tööpakkumised

Küsitleja Tallinnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160916

Tööpakkumise number

160916

Töö kirjeldus

Olete oodatud koostööd tegema TNS Emoriga, kui soovite teenida stabiilset ja korralikku lisasissetulekut.
• Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles;
• küsitlusaeg on tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel;
• tööaeg ja -koormus on paindlikud;
• soovi ja sobivuse korral pakume lisavõimalusena teeninduskvaliteedi uuringutes osalemist ja/või värbamist TNS Emori vestlusringidesse/fookusgruppidesse

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib kõigile tegusatele ja positiivsetele inimestele, kes:
• soovivad püsivat ja korralikku (lisa-)sissetulekut kuni 10 000.- kuus;
• on aktiivsed ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlikud ning sihikindlad;
• oskavad ja soovivad erinevate inimestega suhelda ja ei pelga võõrastega kontakti loomist;
• omavad arvuti kasutamise kogemust, sest töö toimub sülearvutiga;
• saavad hakkama kesktasemel eesti ja vene keelega.

TNS Emoris käib uuringutöö käsikäes klubitegevusega. "TNS Emori küsitlejate klubi " pakub liikmetele arendavaid ja lõõgastavaid ettevõtmisi:
• toredaid koosviibimisi;
• väljaõpet küsitlejatööks;
• enesearengu- ja suhtluskoolitusi;
• põnevaid väljasõite.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. september 2008
Kuulutus sisestati:
11. august 2008
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude mahust

TNS Emor, Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringufirma, tegutseb uuringute- ja konsultatsioonide vallas alates 1990. aastast. Maailma suuruselt kolmandasse uuringufirmade gruppi TNS kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab 75 uuringuspetsialisti ja 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti. Meie missioon on pakkuda partneritele usaldusväärset turundusinfot, ideid ja lahendusi ning toetada neid asjatundlike nõuannetega, osaleme aktiivselt turunduse valdkonna ja uuringutööstuse edendamisel