Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176735

Küsitleja Tallinnas, Mustamäe piirkonnas

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olete oodatud TNS Emorisse küsitlejaks, kui soovite teenida stabiilset ja korralikku (lisa)sissetulekut.

  • Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles;
  • küsitlusaeg on tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel;
  • tööaeg ja -koormus on paindlikud;
  • tööd pakume aastaringselt;
  • kompenseerime sõidukulud;
  • soovi korral projektipõhised lisateenimisvõimalused teeninduskvaliteedi uuringutes osalemisel ja/või värbamisel TNS Emori vestlusringidesse/fookusgruppidesse

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusatele ja positiivsetele inimestele, kes:

  • soovivad teenida püsivat ja korralikku (lisa-)sissetulekut kuni 10 000.- kuus;
  • on aktiivsed ja iseseisva töötamise oskusega;
  • kohusetundlikud ning sihikindlad;
  • oskavad ja soovivad erinevate inimestega suhelda ja kontakte luua;
  • omavad arvuti kasutamise kogemust, sest küsitlemine toimub sülearvutiga;
  • saavad hakkama eesti ja vene keeles suhtlemisega ning lugemisega.

Ettevõte pakub

Pakume väljaõppe koolitust;
meeldivaid ja toetavaid töökaaslasi;
osavõtuvõimalust firmaüritustest, -koolitustest;
24 h küsitlusabi tugitelefoni

Tööpakkumise number
#176735

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
20. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude mahust

AS Emor on 18-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.

Vaata rohkem