Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317402

Küsitleja Tallinnas Lasnamäe ja kesklinna piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles vastavalt ette antud aadressidele;
  • tööaeg ja -koormus on paindlikud, intervjueerimine toimub peamiselt tööp. õhtutel kl 17.00-21.00 ja puhkepäevadel;
  • intervjueerimine TNS Emori sülearvutiga
  • koostöö töövõtulepinguga.

Ootused kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:

  • on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
  • kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
  • hea suhtleja ning avatud erinevate inimestega kontakti looma;
  • omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel;
  • saab hakkama eesti- ja vene keelse eneseväljenduse ning etteantud küsimuste-vastusvariantide ladusa lugemisega;
  • kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus, empaatia suhtlussituatsioonides.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:

  • stabiilset igakuist tööd ja pidevat (lisa)sissetulekut;
  • sõidukulude kompensatsiooni mitte-tallinlastele;
  • väljaõppe küsitlustööks;
  • 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
  • sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi;
  • lisakoolitusi, suhtlustreeninguid, ühistegevusi.

Lisainfo

Võimalus edaspidi osaleda teeninduskvaliteedi uuringutes ostlejana.

Tööpakkumise number
#317402

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. september 2013
Kuulutus sisestati:
19. august 2013
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude arvust

AS Emor on enam kui 20-aastase tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. Kuulume maailma suuruselt teise uuringukontserni Kantar Group. Emoris töötab tänasel päeval 80 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 150 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.

Vaata rohkem