Värsked tööpakkumised

Küsitleja Tallinnas, kesklinna piirkonnas

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184686

Tööpakkumise number

184686

Töö kirjeldus

Ootame Teid koostööle TNS Emori pidevates uuringuprojektides.
• Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles;
• tööaeg on paindlik ning peamiselt tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel;
• töökoormus on kokkuleppeline;
• pakume oma küsitlejatele lisateenimisvõimalust ka ostlejatena - so teeninduskvaliteedi kaardistajatena ja/või värbajana TNS Emori vestlusringidesse/fookusgruppidesse osalejate leidmisel

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:
• on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
• on valmis erinevate inimestega suhtlema ja kontakte looma;
• omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel - küsitlemine toimub sülearvutiga;
• saab hakkama nii eesti kui vene keeles suhtlemise ja teksti lugemisega;
• kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus ning paindlikkus ja empaatiavõime suhtlussituatsioonides.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:
• vajaliku väljaõppe küsitlustööks;
• 24 h küsitlusabi tugitelefoni;
• positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
• osavõtuvõimalust firmaüritustest, suhtluskoolitustest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
28. september 2009
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuude mahust

AS Emor on 18-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.