Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138275

Küsitleja Tallinnas, Harjumaal, Läänemaal

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olete oodatud TNS Emori küsitlejate perre, kui omate vaba aega ja soovite seda sisustada huvitava ja kasuliku küsitlejatööga.

  • Töö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles;
  • tööaeg on paindlik - küsitlus toimub peamiselt õhtuti ja nädalavahetustel;
  • küsitlus sobib hästi lisatööks;
  • töö pakub liikumist ja palju suhtlusvõimalusi, maakonnas tuleb autoga ringi sõita;
  • soovi korral on võimalik osaleda TNS Emori teeninduskvaliteedi uuringutes ostlejana ja/või värvata osalejaid vestlusringidesse/fookusgruppidesse.

Ootused kandidaadile

Küsitlustöö sobib kõigile tegusatele ja rõõmsameelsetele inimestele, kes:

  • armastavad suhelda ja on valmis küsitlema inimesi nende kodudes;
  • soovivad püsivat ja korralikku (lisa-)sissetulekut kuni 10 000.- kuus;
  • on aktiivsed ja iseseisvad;
  • kohusetundlikud ning sihikindlad;
  • oskavad kasutada arvutit ja räägivad suhtlustasandil eesti ja vene keelt;
  • maakonnas küsitledes omavad auto kasutamse võimalust.

TNS Emoris käib uuringutöö käsikäes klubitegevusega. "TNS Emori küsitlejate klubi " pakub liikmetele arendavaid ja lõõgastavaid ettevõtmisi:

  • lõbusaid koosviibimisi;
  • väljaõpet küsitlejatööks;
  • enesearengu- ja suhtluskoolitusi;
  • põnevaid väljasõite.

Tööpakkumise number
#138275

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008
Lisainfo palga kohta:
Töötasu sõltub intervjuude mahust

TNS Emor on Eesti ja Baltikumi juhtiv uuringufirma, kes tegutseb alates 1990. aastast. Maailma suuruselt kolmandasse uuringufirmade gruppi TNS kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab 75 uuringuspetsialisti ja 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti. Avatus ja pidev enesearendamine on TNS Emoris kesksed väärtused. Olulisel kohal on klientide vajadustega kaasa mõtlemine, rahvusvaheliselt testitud uuringumetoodikate turule toomine ning uute andmekogumis- ja aruandlustehnikate rakendamine.

Vaata rohkem