Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26514

Küsitleja

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küsitluste läbiviimine inimestega nende kodudes Narva linnas(liikumine kodust kodusse etteantud territooriumil)

Ootused kandidaadile

Oskus ja valmidus suhelda erinevate inimtüüpidega
Korrektsus
Kohusetundlikkus
Vastutustundlikkus
Väga hea vene keele oskus
Kasuks tuleb eesti keele oskus suhtlustasandil
Eelnev töökogemus ei ole oluline

Ettevõte pakub

Igakuist kindlat lisasissetulekut kuni juunikuu lõpuni.

Lisainfo

Ootame CV-d ja sooviavaldust

Tööpakkumise number
#26514
Küsitleja