Värsked tööpakkumised

Küsitleja Läänemaal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370545

Tööpakkumise number

370545

Töö kirjeldus

• Võtame tööle uue küsitleja Läänemaale, soovitavalt Haapsalu piirkonda.
• Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes vastavalt etteantud aadressidele;
• tööaeg ja -koormus on paindlikud, küsitlused on igakuised;
• asulates toimub intervjueerimine peamiselt tööp. õhtutel kl 17.00-21.00 ja puhkepäevadel; maakohas ka tööpäeviti päevasel ajal;
• küsitlemine toimub TNS Emori tahvelarvutiga;
• töö on käsundusepingu alusel ja osakoormusega

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:
• on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
• avatud erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
• oskab kasutada arvutit tavakasutaja tasemel;
• omab auto kasutamise võimalust;
• saab vajadusel hakkama ka vene keeles suhtlemise ning teksti lugemisega;
• kasuks tuleb enesekindlus, paindlikkus ja empaatia ning elukogemused

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:
• igakuist tööd ja pidevat (lisa)sissetulekut vastavalt töökoormusele;
• sõidukulude kompensatsiooni;
• vajalikku väljaõpet küsitlustööks;
• 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
• positiivseid ja toetavaid töökaaslasi.

Lisainfo

Eeliseks kandideerimisel on auto kasutamise võimalus, et küsitleda vajadusel ka maapiirkonnas

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2015

AS Emor tähistab sel aastal 25. tegevusaastat. Oleme Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide pakkuja ning kuulume rahvusvahelisse kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailma suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.
Emoris töötab 75 uuringuspetsialisti ning meiega teevad koostööd 150 andmekogumise spetsialisti-küsitlejat üle kogu Eesti.