Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #24207

Küsitleja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • küsitluste läbiviimine vastajate kodudes, testikeskuses või firmades (mitte telefoniküsitlus)
  • osalejate värbamine in-hall testi või vestlusringi

Ootused kandidaadile

  • meeldiv, avatud ja julge suhtleja, täpne, kohusetundlik
  • omandatud vähemalt keskharidus
  • eesti ja vene keele oskus kohustuslik, soovitav inglise, saksa vm võõrkeele oskus
  • kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus

  • huvitavat ja mitmekesist tööd küsitlejatele Tallinnas ja Harjumaal (Haabneeme, Viimsi, Kose ja Ardu piirkonnas)
  • võimalust töötada tööpäeva õhtuti ja nädalavahetustel

Lisainfo

  • küsitlejatega sõlmime töövõtulepingu

Tööpakkumise number
#24207
Küsitleja