https://www.cvkeskus.ee/28148

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28148

Küsitleja

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ankeetide täitmine inimestega nende kodudes etteantud territooriumil.


Ootused kandidaadile

Oskus ja valmidus suhelda erinevate inimtüüpidega
Korrektsus
Kohusetundlikkus
Vastutustundlikkus
Hea eesti keele oskus
Eelnev töökogemus ei ole oluline
Soovitavalt naisterahvas


Ettevõte pakub

Lisaraha teenimise võimalust.


Lisainfo

Ootame CV-d ja sooviavaldust


Tööpakkumise number
#28148
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Küsitleja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!