Värsked tööpakkumised

Küsitleja Järvamaal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360112

Tööpakkumise number

360112

Töö kirjeldus

• Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti või vene keeles vastavalt ette antud aadressidele;
• tööaeg ja -koormus on paindlikud - linnades toimub intervjueerimine peamiselt tööp. õhtutel kl 17.00-21.00 ja puhkepäevadel; maakohas ka tööpäeviti
päevasel ajal;
• küsitlemine toimub TNS Emori tahvelarvutiga (varasem kogemus ei ole vajalik)
• koostöö töövõtulepinguga ja osakoormusega

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:
• on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
• avatud erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
• omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel;
• omab auto kasutamise võimalust;
• saab hakkama eesti ja soovitavalt ka vene keeles suhtlemisega ning teksti lugemisega;
• kasuks tuleb enesekindlus, paindlikkus ja empaatia ning elukogemused

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:
• igakuist tööd ja pidevat (lisa)sissetulekut;
• sõidukulude kompensatsiooni;
• vajalikku väljaõpet küsitlustööks;
• 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
• positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;

Lisainfo

Eeliseks kandideerimisel on auto kasutamise võimalus, et küsitleda vajadusel ka maapiirkonnas

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014

AS Emor on 24-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.