Värsked tööpakkumised

Küsitleja Harjumaal (Tallinn-Kehra suunal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213589

Tööpakkumise number

213589

Töö kirjeldus

• Küsitlustöö sisuks on inimeste intervjueerimine kodudes eesti ja vene keeles vastavalt ette antud aadressidele;
• tööaeg ja -koormus on paindlikud. Küsitlustöö alevites, linnades toimub tööpäeva õhtutel ja nädalavahetustel; maa-piirkonnas ka tööpäeviti päevasel ajal;
• intervjueerimine TNS Emori sülearvutiga.

Nõudmised kandidaadile

Küsitlustöö sobib tegusale ja positiivsele inimesele, kes:
• on aktiivne ja iseseisva töötamise oskusega;
• kohusetundlik, täpne ning sihikindel;
• on avatud erinevate inimestega suhtlema ja kontakti looma;
• omab arvuti kasutamise kogemust tavakasutaja tasemel;
• saab kasutada autot küsitlustöö läbi viimiseks maakonnas;
• saab hakkama nii eesti kui vene keeles suhtlemise ja ette antud teksti lugemisega;
• kasuks tuleb piisav elukogemuste pagas, enesekindlus, paindlikkus ja empaatiavõime suhtlussituatsioonides.

Ettevõte pakub

Pakume TNS Emori poolt:
• stabiilset igakuist tööd ja pidevat sissetulekut;
• sõidukulude kompensatsiooni;
• vajalikku väljaõpet küsitlustööks;
• 24 h küsitleja tugitelefoni teenust;
• positiivseid ja toetavaid töökaaslasi;
• osavõtuvõimalust firmaüritustest, -koolitustest.

Lisainfo

• lisaks pakume sobiva taustaga küsitlejatele huvitavat koostööd teeninduskvaliteedi kaardistajatena.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
30. november 2010
Lisainfo palga kohta:
Tasu sõltub intervjuudest

AS Emor on 20-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.
TNS Emoris töötab 70 uuringuspetsialisti ja 100 küsitlustööd läbiviivat inimest üle Eesti.