Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520303

Küsitleja-andmekoguja Harjumaal Keila piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume osakoormusega koostööd Emori arvamusuuringutes. Töö sisuks on tahvelarvutiga intervjuude läbiviimine vastajate kodudes. Võtame kõikide kandidaatidega ühendust e-kirja või telefoni teel.

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlus- ja läbirääkimisoskus;
  • usaldusväärne ja korrektne välimus;
  • lisaks eesti keelele piisav vene keele oskus;
  • iseseisev töötamise ja aja planeerimise võime;
  • kohusetunne tähtaegadest kinni pidamisel;
  • täpsus andmekogumisel;
  • auto kasutamise võimalus, et küsitleda maapiirkonnas.

Ettevõte pakub

  • väljaõpet küsitluseks;
  • 24 h küsitleja tugitelefoni;
  • toetavaid ja sõbralikke töökaaslasi;
  • paindlikku koormust ja töötamise võimalust ka õhtuti või nädalavahetustel;
  • töötasu vastavalt töökoormusele;
  • sõidukulude hüvitamist;
  • käsunduslepingut ilma tervisekindlustuseta.

Tööpakkumise number
#520303

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. märts 2018
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2018

AS Emor on 27aastase kogemusega turundusteabe- ja uuringufirma.
Kuulume Kantar gruppi, omades koostööpartnereid enam kui 80 riigis.
Andmekogumist Kantar Emori uuringutes viivad Eestis läbi kogenud ja koolitatud küsitlejad keskmise tööstaažiga 7 aastat.

Vaata rohkem