Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302614

Kušettide polsterdaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • komponentide ettevalmistamine tootmiseks
  • detailide liimimine
  • toote koostamine
  • polsterdamine
  • valmistoote pakkimine ja transportimine
  • tellimuste õigeaegse täitmise tagamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik
  • tehniliselt taiplik ja täpne
  • heas füüsilises vormis
  • kasuks tuleb eelnev kogemus polsterdamise alal

Ettevõte pakub stabiilset töötasu tükitöö alusel, kaasaegset töökeskkonda ning sõbralikku ja meeldivat kollektiivi.
Transport tööle ettevõtte poolt.

Tööpakkumise number
#302614

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
22. märts 2013

Tarmel Furniture OÜ on Mainor AS kontserni kuuluv ettevõte Eestis, mis alates 1990-ndate algusest on spetsialiseerunud vedrumadratsite, kušettide ja voodite tootmisele ning turustamisele. 2007. aasta algusest tegutsetakse kaasaegses, üle 10 000 ruutmeetri suuruses tehase- ja laohoones. Tipptasemel tehnoloogia ja moodsad tootmisliinid koos aastate jooksul omandatud oskustega võimaldavad pakkuda konkurentsivõimelisi tooteid ning rakendada innovaatilisi ideid toodangu valmistamisel. (lisainformatsiooni vt. http://www.tarmel.ee)

Vaata rohkem