Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637682

Kuressaare Magaziin juhataja

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Saaremaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:21. veebruar 2020

Töö kirjeldus

müügitulemuste saavutamine;
meeskonna juhtimine ja inspireerimine;
kaupade tellimine ja väljapanekute korraldamine;
personaliküsimuste lahendamine;
ettevõtte töökorraldus- ja ohutusreeglite järgimise tagamine.

Ootused kandidaadile

hea ärivaist ja töötahe;
varasem juhtimisalane töökogemus jaemüügis;
meeskonnatöö organiseerimise ja ajaplaaneerimise oskus;
usaldusväärsus, vastutusvõime, lojaalsus;
hea suhtlusoskus, pingetaluvus; kliendikesksus;
orienteeritus kasvavatele müügitulemustele;
hea arvuti kasutamise oskus.

Ettevõte pakub

Firmasoodustusi;
spordikompensatsiooni;
ühisüritusi nii suvel kui talvel

Tööpakkumise number
#637682

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

KPG Kaubanduse OÜ on Eesti kapitalil põhinev MAGAZIINI kauplusi
ühendav ettevõte. Esimene Magaziin avati 2000. aastal. Nüüdseks on mitmekesise kaubavalikuga aia- ja kodukaupu pakkuvad 13 Magaziini poodi avatud Tallinnas, Viimsis,Tartus, Pärnus, Rakveres, Viljandis, Võrus, Valgas, Raplas, Kohtla-Järvel ja Sillamäel.

Vaata rohkem