Värsked tööpakkumised

Kuressaare kaupluse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119221

Tööpakkumise number

119221

Töö kirjeldus

Sinu töö on kaupluse majandustegevuse juhtimine eelarve alusel ja kvaliteetse töö organiseerimine ning kontroll.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et Sul on kaubanduse ja meeskonnajuhtimise kogemus, kõrge eneseteostus- ja saavutusvajadus ning analüüsimis- ja planeerimisoskus.

Anna oma panus kiiresti areneva ettevõtte laienemisse, millega kaasnevad huvitavad väljakutsed ning võimalus eneseteostuseks. Pakume Sinu pingutusi ja töötulemusi arvestavat konkurentsivõimelist põhipalka ja väga head tulemuspalka.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. august 2007

Tahad töötada meie Kuressaare kaupluses?
SEE ON KÄTTEVÕTMISE ASI!
Seoses kaupluse avamisega on meil Sulle pakkuda head tööd.