Värsked tööpakkumised

Kuressaare büroo SPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115673

Tööpakkumise number

115673

Töö kirjeldus

*kodanike avalduste alusel kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel;
*sõidukite registreerimiseelse ülevaatuse korraldamine ja sellekohaste aktide väljastamine.

Nõudmised kandidaadile

*kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*eesti keele oskus kõrgtasemel ja vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel (soovitavalt inglise või vene keel);
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös.

Ettevõte pakub

*toetavat ja professionaalset meeskonda;
*huvitavat ja vastutusrikast tööd stabiilses ja kaasaegses töökeskkonnas;
*individuaalset sisseelamisprogrammi igale uuele töötajale;
*ettevõttesiseseid soodustusi.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee.

Lisainfo telefonil 5058277, Heiki Raudsepp

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2007
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2007

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduv. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.