Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178778

Küpsetuspunktide konsultant

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

küpsetuspunktide töötajate juhendamine ja koolitamine
kliendisuhete hoidmine ning arendamine
aktiivne müük, toodete degusteerimine
toodangu kvaliteedi tagamine
arendusettepanekute kogumine ja esitamine

Ootused kandidaadile

väga hea suhtlemisoskus nii eesti kui vene keeles
positiivne ellusuhtumine
iseseisvus ja töötahe
autojuhilubade olemasolu (B-kategooria)

Ettevõte pakub

liikuvat tööd üle Eesti, kontorikohaga Paides
võimalust töötada kiiresti arenevas ettevõttes
väljaõpet Paide ja Võru tehastes
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus müügi alal ja/ või pagaritööstuses.

Tööpakkumise number
#178778