Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58762

Kunstnik-küljendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tehnikaülikooli ajalehe küljendamine;
  • ülikooli infotrükiste kujundamine ja küljendamine;
  • suureformaadiliste väljatrükkide tegemine;
  • ülikooli visuaalse infosüsteemi korrastamine.

Ootused kandidaadile

  • kunstimeele olemasolu;
  • kujundus- ja küljendusprogrammide (PageMaker ja CorelDRAW) valdamist;
  • koostöövalmidust ja head suhtlemisoskust;
  • vastutustunnet ja sõbralikkust.

Ettevõte pakub

  • mitmekülgset tööd
  • sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#58762