Värsked tööpakkumised

Kunstnik-disainer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41396

Tööpakkumise number

41396

Töö kirjeldus

- Kontroll interjööri ja sisekujunduse üle
- Dekoreerimine
- Makettide ettevalmistamine
- Kataloogide koostamine

Nõudmised kandidaadile

- Operatiivne reageerimine ja oskus leida optimaalsed lahendused
- Innovaatilisus, hea suhtlemisoskus
- Soovitav juhilubade B kategooria olemasolu ja autokasutamise võimalus

Ettevõte pakub

- väga dünaamilist tööd noores kollektiivis
- tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Lisainfo

- Ootame noori ja aktiivseid inimesi. Pakume palju võimalusi kiireks karjääriarenguks mihhail.voronin@vpmarket.ee personal@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2005

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 267 kauplust Leedus, Lätis ja Eestis. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda