Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41978

Kunstnik-disainer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

klientide nõustamine, nende soovidele vastava lahenduse pakkumine ja selle teostamine, klaasi kasutusvõimaluste arendamine sisekujunduses ja klaasmööbli disain.

Ootused kandidaadile

Arvutioskus
keelteoskus
iseseisvust ja valmisolekut meeskonnatööks
suhtlemisoskust
organiseerimis- ja planeerimisvõimet

Stabiilset ja sõbralikku töökeskkonda, arenguvõimalust, loovat ja vaheldusrikast tööd ning panusele vastavat töötasu

Tööpakkumise number
#41978