Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277353

Kunstiõpetuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koidula Gümnaasium on tugevamaid reaalkoole vabariigis, mille lõpetajad õpivad Eesti ülikoolides tasuta kohtadel ja maailma tippülikoolides Cambridge, Oxford, Bristol.

Otsime tugevasse meeskonda

KUNSTIAJALOO ÕPETAJAT osalise koormusega

kellelt ootame
* pühendumist tööks andekate õpilastega
* keskpäraste õpilaste lihvimist säravateks teemantideks.

Ootused kandidaadile

Lojaalsus
Pühendumus
Loovus

Ettevõte pakub

Tööd ühes Eesti parimas koolis.

Tööpakkumise number
#277353