Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66465

Kunstiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Audentese Erakool otsib oma meeskonda alates 2006/2007 õppeaastast kunstiõpetajat.

  • Tunnid gümnaasiumiastmes.
  • Koormus 11 tundi nädalas.

Ootused kandidaadile

  • Kvalifikatsiooni vastavalt Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt kehtestatud määrusele
  • Töökogemust õpetatavas aines vähemalt 3 aastat
  • Soovi ja oskust töötada meeskonnas
  • Oskust mõista ja suunata õpilase arenguvajadusi
  • Empaatiavõimet

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökollektiivi
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Sõbralikke kolleege
  • Häid võimalusi tervise edendamiseks (jõusaal, kergejõustikuareen)

Tööpakkumise number
#66465