Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530632

Kunstiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kunstiõpetuse tunnid 5.-9. klassini

Ootused kandidaadile

  • erialane kvalifikatsioon
  • koostööoskus

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • meeldivat kollektiivi
  • arengu- ja õppimisvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada avaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 31. maiks 2018.a Viljandi mnt 69, Rapla või e-posti aadressil jaan.reimund (ätt) rvg.edu.ee Lisainfo telefonil 48 90 121.

Tööpakkumise number
#530632

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2018
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2018

Rapla Vesiroosi Gümnaasium jätkab algavast õppeaastast Rapla Vesiroosi Koolina. Põhikoolis asub õppima üle 500 õpilase. Väga hea õppekeskkond renoveeritud koolimajas ja sportimisvõimalused uues spordihoones. Lisaks on hea rongiühendus Tallinna, Pärnu ja Viljandiga.

Vaata rohkem