Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147655

Kunstimuuseumi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kunstimuuseumi projektijuhi ülesandeks on külalisnäituste ja ürituste korraldamine, uute projektide algatamine kunstimuuseumi tegevusvaldkondades, infoleviku ja turunduse korraldamine ning muuseumi digitaalarhiivi haldamine.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus,
  • teadmised kunstiajaloost,
  • väga hea organiseerimisvõime,
  • väga hea eesti keele ja vähemalt ühe võõrkeele oskus,
  • hea koostöövalmidus ja suhtlemisoskus,
  • hea arvutikasutusoskus (andme- ja tekstitöötlus),
  • eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat tööd,
  • sõbralikku ja aktiivset meeskonda,
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Lisainfo

Töö on 0,75 koormusega.

Täpsem info tel 737 5385 (Inge Kukk) ja www.ut.ee/konkurss.

Tööpakkumise number
#147655

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2008

Tartu Ülikool kuulub Eesti viie suurima tööandja hulka. Ühendades kõrgel rahvusvahelisel tasemel õppe-, teadus- ja arendustegevusi on ülikool põnev ning rohkeid väljakutseid ja arenguvõimalusi pakkuv organisatsioon.

Vaata rohkem