Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #501877

KUNSTIMODELL vanalinna stuudios

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Skulptor pakub tööd kunstimodellile. Töö sisu: poseerimine joonistamise ja modelleerimise jaoks. Töötasu 50 eurot seanss( 2 tundi). Raha kohe kätte.
Varasem kogemus pole nõutav.

Ootused kandidaadile

Huvi kunsti ja modellitöö vastu.

Head lisateenimisvõimalust huvitava tööga. Sobib käimiseks ka teise töö või kooli kõrvalt.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata kuni 4 fotot (riietuses) ja kontakttelefon OTSE meiliaadressile: info(ät)dannebrog.ee
Arvesse lähevad ainult fotodega kandideerijad.

Tööpakkumise number
#501877

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
11. november 2017
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2017

CVKeskus.ee klient

Skulptuuristuudio.

Vaata rohkem